sklenice
bar
kava
smoke
lavender smoke
martini

PARTNEŘI KATEGORIÍ CZECH BAR AWARDS 2016

CAFÉ RESERVA

PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ CAFÉ BAR / KAVÁRNA

Unikátní koncept prémiových kávových směsí CAFÉ RESERVA jsme pro vás vytvořili společně s ikonou italské kávy panem Gian Luigi Norou, mistrem mezi mistry. Všechny naše dodavatelské farmy jsou držitelem pečeti Rainforest Alliance Certified™.

COCKTAIL KINGDOM

PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ BARMAN

Cocktail Kingdom® je přední světový výrobce a distributor barmanského náčiní a barového vybavení. Nabízí široké spektrum výrobků, jež splňují vysoké nároky profesionálních barmanů. Odrážejí jak historické zkušenosti, tak moderní znalosti a trendy.

RASTAMAN GIN

PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ COCKTAILOVÝ BAR

Vše začalo láskou ke koktejlu Gin & Tonic a reggae, symbolům volnosti a svobody. Vznikl gin destilovaný v měděném parním kotli, postavený na 5denní infusi arménského jalovce, kůry limety, grepu, sevillského pomeranče a citronu, semene anděliky a koriandru, kořenu lékořice a kosatce.

TATRATEA

PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ DESIGN

Unikátní čajovo-bylinné likéry, vyrobené na přírodní bázi. Jsou tvořené vyváženým poměrem nejjemnějšího lihu, přírodních extraktů z vysokohorských bylin, prvotřídního černého čaje, ovocných výtažků a destilátů, pravého cukru a pramenité tatranské vody.

BOHEMIA SEKT

PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ HOTELOVÝ BAR

Společnost BOHEMIA SEKT patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů, vína lihovin střední a východní Evropy. Ocenění udělovaná našim sektům a vínům na významných mezinárodních a tuzemských vinařských soutěžích potvrzují jejich vysokou kvalitu.

AMUNDSEN

PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ KLUB

Šestinásobné destilaci vděčí Amundsen vodka za svou mimořádnou jemnost a křišťálově čistou průzračnost. Je vyráběna z nejkvalitnějšího obilného lihu tradiční skandinávskou metodou za pomoci přírodních uhlíkových filtrů. Nejlépe si ji vychutnáte čistou, výborně se však hodí i do míchaných nápojů.

FERNET STOCK

PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ NOVÝ PODNIK

Víme, že chlapi to rádi hořké. Díky čtrnácteru pečlivě vybraných bylin spojených jedinečnou recepturou je hořkost Fernetu Stock opravdu výjimečná. Přesné složení a postup přípravy chrání přísně střežené výrobní tajemství. Nevyměknem a neprozradíme.

KRUŠOVICE

PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ PIVNÍ BAR - PUB

Více než čtyřsetletou tradici královského pivovaru Krušovice započal Rudolf II., který si nechával Krušovice dovážet na Pražský hrad, kam se vozí dodnes.

Partneři

 

CAFÉ RESERVA - PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ CAFÉ BAR / KAVÁRNA

Unikátní koncept prémiových kávových směsí CAFÉ RESERVA jsme pro vás vytvořili společně s ikonou italské kávy panem Gian Luigi Norou, mistrem mezi mistry. Prémiové kávové směsi certifikované Rainforest Alliance jsou pražené v Itálii pod dohledem pana Gian Luigi Nory, viceprezidenta italské kávové společnosti, ambasadora Caffe de Brasil a především uznávaného znalce a milovníka kávy. Aby chuť kávy CAFÉ RESERVA byla jedinečná, vybrali jsme pro naše směsi zrnka kávy vypěstované pouze na malých plantážích v rovníkové Africe, Indii nebo Střední a Jižní Americe. Všechny naše dodavatelské farmy jsou držitelem pečeti Rainforest Alliance Certified™.

www.cafereserva.cz

COCKTAIL KINGDOM - PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ BARMAN

Cocktail Kingdom® je přední světový výrobce a distributor barmanského náčiní a barového vybavení. Nabízí široké spektrum výrobků, jež splňují vysoké nároky profesionálních barmanů. Odrážejí jak historické zkušenosti, tak moderní znalosti a trendy. Důraz je kladen nejen na jejich vzhled, ale zejména na praktickou stránku a vhodnost pro každodenní použití. Cocktail Kingdom® vyznává design a funkčnost, s vědomím toho, že využitelnost v praxi a uživatelský komfort jsou pro barmanské náčiní a barové vybavení primárním faktorem.

www.cocktailkingdom.com

RASTAMAN GIN - PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ COCKTAILOVÝ BAR

Vše začalo láskou ke koktejlu Gin & Tonic a reggae, symbolům volnosti a svobody. S velkým zaujetím a vášní  jsme více než 100krát naplnili laboratorní destilační přístroj o velikosti 500 ml a hledali ideální kombinace bylin a koření pro našeho RASTAMANa. Vznikl GIN destilovaný v měděném parním kotli o velikosti 2000 litrů,  postavený na 5denní infusi arménského jalovce, kůry limety, grepu, sevillského pomeranče a citronu, semene anděliky a koriandru, kořenu lékořice a kosatce. Vyrobený destilát necháváme po dobu 6 měsíců zcelit v nerezovém tanku. Výroba RASTAMANa je světovým unikátem díky využití tradic výroby jalovcové pálenky v naší zemi a staletími prověřeným postupem výroby londýnského ginu. Nyní Vám můžeme s hrdostí představit RASTAMAN LONDON DRY GIN, nejlepší gin pro Váš G&T.

www.rastaman-gin.com

TATRATEA - PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ DESIGN BAR

Unikátní čajovo-bylinné likéry, vyrobené na přírodní bázi. Jsou tvořené vyváženým poměrem nejjemnějšího lihu, přírodních extraktů z vysokohorských bylin, prvotřídního černého čaje, ovocných výtažků a destilátů, pravého cukru a pramenité tatranské vody.

www.tatratea.com

BOHEMIA SEKT - PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ HOTELOVÝ BAR

Společnost BOHEMIA SEKT patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů, vína lihovin střední a východní Evropy. Ročně prodáváme kolem 24 milionů lahví. Ocenění udělovaná našim sektům a vínům na významných mezinárodních a tuzemských vinařských soutěžích potvrzují jejich vysokou kvalitu. Bohemia Sekt je dlouhodobě a se značnou převahou nejoblíbenější značkou sektů v České republice, když dosahuje až 70 procent podílu na trhu šumivých vín. Tichá vína značek Víno Mikulov, Habánské sklepy, Chateau Bzenec a Vinařství Pavlov získávají na věhlasu a díky své kvalitě, tradici a moravskému původu ovládly český trh tichých vín.

www.bohemiasekt.cz

AMUNDSEN – PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ KLUB

Šestinásobné destilaci vděčí Amundsen vodka za svou mimořádnou jemnost a křišťálově čistou průzračnost. Je vyráběna z nejkvalitnějšího obilného lihu tradiční skandinávskou metodou za pomoci přírodních uhlíkových filtrů. Nejlépe si ji vychutnáte čistou, výborně se však hodí i do míchaných nápojů. Do řady Amundsen patří také patnáctiprocentní ochucené likéry na bázi vodky, které jsou významným reprezentantem inovativního směru v ochucených lihovinách. Jejich základem je 6krát destilovaná Amundsen vodka s výhradně přírodními šťávami a aromaty.

www.amundsen.cz

FERNET STOCK - PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ NOVÝ PODNIK

Víme, že chlapi to rádi hořké. Díky čtrnácteru pečlivě vybraných bylin spojených jedinečnou recepturou je hořkost Fernetu Stock opravdu výjimečná. Hořcový kořen, chininová kůra, nať zeměžluče nebo heřmánek římský. Všechno v nejlepší kvalitě a ve spojení s dalšími přísadami z celého světa. Pro bylinky létáme do Pyrenejí, Kamerunu nebo Indonésie. Přesné složení a postup přípravy chrání přísně střežené výrobní tajemství. Nevyměknem a neprozradíme.

www.fernetstock.cz

KRUŠOVICE - PARTNER KATEGORIE NEJLEPŠÍ PIVNÍ BAR - PUB

Více než čtyřsetletou tradici královského pivovaru Krušovice započal Rudolf II., který si nechával Krušovice dovážet na Pražský hrad, kam se vozí dodnes. Pivovar je blízko Žatecké oblasti, jejíž chmel má bohatou historii a těší se celosvětovému věhlasu.  Díky nejmodernějším technologiím a velké výrobní kapacitě, které jsou pro regionální pivovar zcela unikátní kombinací, se výborné pivo, které vaříme v našem pivovaru, může bez omezení dostat ke konzumentům Krušovic v každém koutě České republiky i ve světě. Do portfolia krušovického pivovaru patří především královská Desítka a Dvanáctka, Krušovice Černé a Krušovice Pšeničné.  Krušovická piva pravidelně vyhrávají prestižní degustační soutěže doma i v zahraničí. Výrazným úspěchem bylo v roce 2014 získání  prvního místa pro Krušovice Černé Desítku na soutěži World´s Best Beer v Londýně. Krušovická Dvanáctka a Krušovice Černé se dále pyšní stříbrem z degustační soutěže Pivo České republiky 2015. V tomtéž roce získala značka Krušovice Pšeničné stříbrnou medaili na prestižní soutěži Zlatá pivní pečeť.

www.krusovice.cz

 

MAKRO ČR – GASTRONOMICKÝ PARTNER SLAVNOSTNÍHO VYHLÁŠENÍ CZECH BAR AWARDS 2016

Tým MAKRO Akademie pod vedením Petra Stádníka (Executive Chef MAKRO ČR / METRO SK) se bude spolupodílet na cateringu v podobě ochutnávky tapas, mini pokrmů a chuťovek během vyhlášení Czech Bar Awards 2016.